Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych zabiegów odtrucia alkoholowego w Sosnowcu. Nasz zespół składa się jedynie z dyplomowanych specjalistów – pielęgniarek i ratowników medycznych o wieloletnim stażu w pracy z lekarzami medycyny. Wykonując zadania, stawiamy na profesjonalizm, a także komfort pacjenta, któremu staramy się zapewnić troskę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie zabiegu. Cały proces przebiega pod czujnym okiem specjalisty.

Jak przebiega zabieg odtrucia alkoholowego?

Po umówieniu wizyty nasz specjalista kieruje się na wyznaczone miejsce. Cała procedura rozpoczyna się od wywiadu zdrowotnego z pacjentem. Ma to na celu wykluczenie jakichkolwiek alergii na składniki podawanego preparatu, a także dobranie odpowiednich substancji. Potem następuje pomiar podstawowych parametrów takich jak ciśnienie tętnicze czy saturacja. Jeśli nie ma przeciwwskazań, rozpoczyna się zabieg. Czas odtruwania alkoholowego w domu waha się od 40 do 90 min w zależności od wybranego pakietu.

Odtruwanie alkoholowe w domu – Sosnowiec

Odtruwanie alkoholowe w domu to wygodne rozwiązanie zapewniające pacjentowi maksymalny komfort. Nie musisz martwić się sposobem transportu, ani trafieniem we wskazaną lokalizację na umówioną godzinę. To my przyjedziemy do Ciebie! Aby zachować pełną dyskrecję, nie posługujemy się ambulansami ani fartuchami medycznymi. Realizujemy zabiegi odtruwania alkoholowego w domu na terenie Sosnowca, ale również odtruwanie alkoholowe w Bytomiu czy innych miastach na terenie województw: śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.