Nasz zespół zajmuje się przeprowadzeniem odtruwania alkoholowego w Rybniku z dojazdem do pacjenta. Działamy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pakietów. Wizytę można umówić telefonicznie lub przez stronę internetową. Możliwe jest również wcześniejsze uzgodnienie daty podawania kroplówki. Koszt odtruwania alkoholowego ustalany jest indywidualnie z każdym pacjentem. Jest on uzależniony od wybranego pakietu, a także odległości, jaką musi pokonać nasz personel.

Odtruwanie alkoholowe z użyciem preparatów dożylnych

Podanie preparatów w formie dożylnej ułatwia ich wchłonięcie przez organizm oraz przyspiesza ich działanie. Jest to sposób dużo bardziej efektywny niż tabletki czy płyny, które są wchłaniane przez przewód pokarmowy jedynie w ok. 30%. Przed podaniem preparatu przeprowadzamy wywiad zdrowotny z pacjentem, by upewnić się, że nie jest uczulony na żaden z jego składników. Cały proces odtruwania alkoholowego przebiega pod czujnym okiem specjalisty.

Odtruwanie alkoholowe w domu – profesjonalizm i dyskrecja

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści kierujący się dobrem pacjenta oraz profesjonalizmem. Wiemy, że czasami dyskrecja jest szczególnie ważna, dlatego nie wykorzystujemy oznakowanych pojazdów ani strojów medycznych. Odtruwaniem alkoholowym w domu zajmują się wyłącznie dyplomowani ratownicy medyczni oraz pielęgniarki, których kwalifikacje można zweryfikować za pomocą numeru prawa wykonywania zawodu. Zajmujemy się m.in. odtruwaniem alkoholowym w Bielsko-Białej i Rybniku.