Zespół specjalistów, który kryje się pod nazwą KacPomoc24, to doświadczone osoby: ratownicy medyczni i pielęgniarki, współpracujący z lekarzami zajmującymi się terapią uzależnień. W momencie otrzymania takiego zgłoszenia, specjaliści z KacPomoc24 docierają na miejsce, a następnie dokonuje sprawdzenia życiowych parametrów pacjenta (ciśnienie tętnicze, saturacja, tętno, poziom cukru) przeprowadzają wywiad medyczny, aby móc dobrać jak najlepszy zestaw preparatów w celu efektywnego przeprowadzenia odtrucia. Usługi detoksu alkoholowego dostępne są w Kędzierzynie Koźle 24/7.  Dojedziemy pod wskazane miejsce, nie musi to być dom, możemy przyjechać do Twojego biura czy hotelu.

Udzielamy pomocy osobom, które tego potrzebują. 

Usługi, dostępne w KacPomoc24 – nie tylko detoks alkoholowy

Jeśli zmagasz się z uzależnieniem od alkoholu i nie wiesz, od czego zacząć, podpowiadamy, że leczenie alkoholizmu warto zacząć od kroplówki oczyszczającej i wzmacniającej.

Prócz ,,kroplówki na kaca” oferujemy również następujące usługi:

  • leczenie kaca w pakiecie podstawowym i rozszerzonym,
  • kroplówki nawadniające,
  • kroplówki detoksykacyjne,
  • wzmacniające witaminowe wlewy,

Jeśli chcesz skorzystać z usług, które realizujemy, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na pytania i dobierzemy najlepszą metodą powrotu do normalności. Nie martw się, działamy dyskretnie, a na miejsce nie przyjeżdżamy w medycznych uniformach, dlatego nasze działania nie wzbudzą niczyjej ciekawości.

Zadzwoń i daj sobie szansę na odzyskanie energii!

Spożywanie alkoholu w nadmiarze niesie za sobą liczne konsekwencje, wśród których  jedną z nich jest zatrucie alkoholowe. Jego skutki są znane zapewne większości osób, którym zdarzyło się wypić zbyt dużo alkoholu.  Bóle głowy, mięśni, ogólne rozbicie i osłabienie organizmu – to tylko nieliczne z pojawiających się dolegliwości. Jeśli chcesz szybko odzyskać równowagę elektrolitową i poczuć się lepiej, warto skorzystać z usług oferowanych przez specjalistów.

Detoks alkoholowy pozwala pokonać dolegliwości zespołu abstynencyjnego. Jak wiadomo, takie objawy mogą utrzymywać się od kilkunastu godzin do nawet kilku dni. W tym czasie organizm wydaje jasne sygnały, że zmaga się z niedostatkiem substancji psychoaktywnej, czyli w tym przypadku brakiem alkoholu.

Nie zwlekaj, zdrowie i dobre samopoczucie to niezwykle ważne kwestie!

Odtruwanie alkoholowe – kiedy warto po nie sięgnąć?

,,Kac” to inaczej pojawiające się objawy zespołu abstynencyjnego. Większość z pewnością spotkała się z takim stanem przynajmniej raz w życiu, dlatego jak wiadomo, pojawiające się dolegliwości mogą skutecznie pokrzyżować nam plany na cały kolejny dzień, utrudniając rytm codziennego funkcjonowania.

Męczą Cię  bóle głowy? Masz nudności i wymioty? Odczuwasz bezsenność, niepokój i lęk? Towarzyszą Ci omamy, bóle mięśni i rozdrażnienie? To znak, że potrzebujesz uporać się jak najszybciej z kłopotliwymi skutkami szybkiego odstawienia alkoholu. Pozwoli to na możliwie jak najszybszą regenerację.

Czasem wdrożenie domowych sposobów nie przynosi rezultatu, ponieważ doustne przyjmowanie płynów nie zawsze jest możliwe, wówczas swoje zastosowanie znajduje detoks alkoholowy za pomocą dożylnej kroplówki.