Wykonujemy odtrucia alkoholowe dla klientów z Chorzowa. Zapewniamy pełną dyskrecję; przyjedziemy do Twojego domu bądź innego wskazanego miejsca. Nasi wykwalifikowani pracownicy przyjdą do Ciebie ubrani w zwykłe ubranie, dzięki czemu nie można ich odróżnić od innych ludzi odwiedzających Twój dom. Kierujemy nasze usługi do klientów z innych części Polski; oferujemy m.in. odtrucia alkoholowe w Rudzie Śląskiej.

Co dzieje się z organizmem podczas kaca?

Typowe objawy kaca to zwiększone pragnienie, bóle głowy, nudności, wymioty czy zmęczenie. Organami wewnętrznymi, które najgorzej znoszą zatrucie alkoholem, są mózg, wątroba i nerki. Przyczyną bólów oraz zawrotów głowy jest odkładający się z mózgu aldehyd octowy. Powstaje on w wątrobie jako produkt utleniania alkoholu i choć wpływa niekorzystnie na wątrobę, jego szkodliwe działanie koncentruje się na mózgu. To właśnie tam aldehyd prowadzi do obumierania szarych komórek. Z tego powodu nadmierne spożywanie alkoholu może skutkować nieodwracalnymi zmianami w mózgu.

„Dzień po” nerki wykonują ciężką pracę, by odfiltrować alkohol z krwi. Potrzebują do tego ogromnych ilości wody, a to oznacza podwyższone pragnienie. Zwiększona aktywność nerek wiąże się też z większymi wydatkami energetycznymi, co skutkuje ogólnym zmęczeniem i sennością. Nie od dziś wiadomo, że najważniejszą rolę podczas zatrucia alkoholem pełni wątroba – to dzięki niej możliwe jest rozłożenie alkoholu i wydalenie go z organizmu. To jednak oznacza, że ten organ ma styczność z trującym etanolem oraz jeszcze bardziej szkodliwym aldehydem octowym, który powstaje w wyniku utleniania alkoholu oraz odkłada się w mózgu.