Oferujemy usługi w zakresie odtruwania alkoholowego w Bytomiu. Zabieg ma na celu usunięcie z organizmu toksyn. Dzięki temu zniwelowane zostają takie dolegliwości jak mdłości, ból głowy, nadmierne pragnienie czy drżenie. Jednocześnie do organizmu dostarczane są elektrolity, witaminy czy antyoksydanty, które korzystnie wpływają na jego prawidłowe funkcjonowanie. Dożylny sposób podania tych składników przyczynie się do zwiększenia ich przyswajalności, a także szybkości działania.

Pakiety odtruwania alkoholowego w domu

W naszej ofercie posiadamy dwa pakiety odtruwania alkoholowego: podstawowy oraz rozszerzony. Pakiet podstawowy zawiera unikalną mieszankę elektrolitów, glukozę, leki przeciwwymiotne, a także leki relaksacyjne. Pakiet rozszerzony, oprócz substancji z pakietu podstawowego, zawiera również magnez, leki nasenne, witaminę C oraz witaminę B. Możliwe jest również indywidualne dobranie leków w formie tabletek na kolejne 3 dni po wykonaniu kroplówki. Nasze usługi można w łatwy sposób umówić telefonicznie lub poprzez stronę internetową.

Zespół wykonujący odtruwanie alkoholowe

Nasz zespół składa się wyłącznie z dyplomowanych specjalistów – pielęgniarek i ratowników medycznych, którzy doskonale wiedzą, jak zajmować się pacjentem i profesjonalnie wykonywać swoje obowiązki. Staramy się, aby osoby korzystające z odtruwania alkoholowego w domu czuły się bezpiecznie i komfortowo. Wiemy, że wielu pacjentom zależy na dyskrecji, dlatego nie korzystamy z ambulansów czy oznakowanych pojazdów ani z fartuchów medycznych.

Wykonujemy zabiegi odtruwania alkoholowego w Rybniku, Bytomiu oraz innych miastach na terenie województw: śląskiego, opolskiego i małopolskiego.